13.6.2010 Klubová výstava KCHLS Brno   rozhodčí: Frank W Bjerklund (NOR)

třída pes hodnocení
     
štěňat Night In Paradise Darrem Canis Velmi nadějný 1, BIS Baby
     
dorost Ezav zo Srnčej doliny Velmi nadějný 1
dorost Giulian z Větrné paseky Velmi nadějný 2
     
mladých Fire´N Ice Goldfever Výborný 1, CAJC, Klubový vítěz mladých
     
mezitřída Charles od Stroupinského potoka Výborný 1, CAC
mezitřída Source of Power Three Ponds Valley Výborný 2
mezitřída Darwin Bohemia Jewellery Výborný 3
mezitřída Brazen Barthok Rockdale Velmi dobrý 4
     
otevřená Harri od Stroupinského potoka Výborný 1, CAC, Klubový vítěz
otevřená Ebony z Větrné paseky Výborný 2
otevřená Bumble Bee Tamaam Velmi dobrý 3
otevřená Ergus z Větrné paseky Velmi dobrý 4
     
pracovní Buxus of Klamar Garden Výborný 1, CAC, BIS pracovní
pracovní Frin od Stroupinského potoka Výborný 2
pracovní Exy z Větrné paseky Výborný 3
pracovní Snooker Shalimar Výborný 4
pracovní Grand Master Adea Velmi dobrý
     
vítězů Lordsett My Magic Boy Výborný 1, CAC
     
veteránů Aran od Stroupinského potoka Výborný 1

 
 
třída fena hodnocení
     
štěňat Night And Day Darrem Canis Velmi nadějná 1
štěňat Buena Vista Kotyledon Velmi nadějná 2
     
dorost Sugarstick´s Brightest Moment Velmi nadějná 1, BIS Puppy
dorost Lordsett Jennifer Grey Nadějná 2
     
mladých Linmoor Back On Track Výborná 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BIS-III. Junior
mladých True Temptation Three Ponds Valley Výborná 2
mladých Brazen Bathory Rockdale Výborná 3
mladých Brazen Barathea Rockdale Výborná 4
mladých Sieger´s Real 2 You Výborná
mladých Essey Bohemia Jewellery Velmi dobrá
     
mezitřída Adored Althea Rockdale Výborná 1, CAC, Klubový vítěz, BOB, BIS-III.
mezitřída Lordsett Grace Kelly Výborná 2, res.CAC
mezitřída Adored Aiven Rockdale Výborná 3
mezitřída Adored Arietha Rockdale Velmi dobrá 4
mezitřída Casey Bohemia Jewellery Velmi dobrá
     
otevřená Magic Mist Three Ponds Valley Výborná 1, CAC
otevřená Ebigeil z Větrné paseky Velmi dobrá 2
otevřená Enny od Škrabalky Velmi dobrá 3
     
pracovní Arabica Tiferet Výborná 1, CAC
pracovní Eila od Škrabalky Výborná 2
pracovní Freedom Magic Street Výborná 3
pracovní Aquila My Star Kotyledon Výborná 4
     
vítězů Charm Us Now Tamaam Výborná 1, CAC
vítězů Azalea of Klamar Garden Výborná 2, res.CAC